Reference - psí boudy

Spolupráce s útulkem Třebíč

V říjnu 2010 jsme se stali partnerem Ligy na ochranu zvířat Třebíč. Zahájili jsme tak spolupráci, kterou bychom chtěli dále rozvíjet. Do místního útulku v Třebíči, který spadá pod Ligu na ochranu zvířat Třebíč, jsme poskytli psí boudu Medium z naší nabídky.
V říjnu 2011 jsme dodali do útulku Třebíč další psí boudu vyrobenou na míru dle požadavků místního útulku. Navázali jsme tak na spolupraci z roku 2010. 
V březnu 2013 jsme dodali znovu do útulku Třebíč psí boudu pro větší psy vyrobenou na míru dle požadavků místního útulku. 

 

Od roku 2014 až do současnoti (2022) spolupracujeme jak s mnoha útulky, tak jsme dodávali psí boudy i do psích hotelu.

 

Děkujeme za zprávy od našich spokojených zákazníků. Zde jsou některé z nich:

 


Dobrý den pane Brožina,

v létě jsme u Vás kupovali psí boudu a slíbil jsem Vám zaslat foto, tak zasílám trošku se zpožděním, nicméně boudu jsme instalovali teprve na konci srpna, do té doby byla schovaná než si přivezeme psa, aby to bylo překvapení pro děti. Bouda nám krásne pasuje k domu a všem, kdo ji viděl, se moc líbí, možná se na Vás obrátí někteří naši známí, kteří také zvažují pořízení psa. Bydlí v ní hladkosrstý retriever (flat).

 

Mějte se hezky, at se Vám daří. S pozdravem

 

T.Venera

Psi bouda

 


 

Dobrý den pane Brožino,

moc děkujeme za boudu, je opravdu nádherná a velmi krásně udělaná. Vše sedí naprosto přesně. A ta krabička na klíče je perfektní! Snad si na ni naše Bonnie brzy zvykne, zatím se jí do ní moc nechce, jenom když tam s ní vlezou děti. Posíláme fotky a ješte jednou moc zdravíme.

 

S pozdravem

 

rodina Martinčíkova

Psi bouda

 


Dobrý den!

Děkujeme za luxusní psí boudu! Nemá chybu! Jsme spokojeni,doufám,že i psí majitelka Ajda! Ve 13hod.byla již na místě! Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků!

 

S pozdravem

 

L.Robotisová

Psi bouda Psi bouda

 


Dobrý den,

ještě jednou Vám i za naši fenku Elitku děkujeme za boudu, která se nám všem líbí – hlavně Elitce. První boudu zcela ignorovala, vlezla do ní jen na chvíli, aby nám udělala radost, jinak v ní nechtěla být. V boudě od Vás první měsíc přebývala neustále, dokonce již nechtěla chodit domů, až nám to bylo líto, že s ní ztrácíme úzký kontakt. Po měsíci naštěstí zvolila vyvážený režim: v noci spí v boudě, přes den – když je venku – jí bouda slouží jako úkryt před větrem, deštěm a zimou.

 

Jsme prostě s boudou velmi spokojeni, je provedena velmi kvalitně a přesně rozměrově a barevně dle naší objednávky.

 

Přejeme Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků i pejsků, s díky

 

Vráblikovi, Velká Polom

 

Psi bouda Psi bouda

 Dobrý den,

děkuji za krásnou psí boudu se vším nadstandartním vybavením přesně dle objednávky. Provedení je perfektní co do kvality a krásné co do vzhledu. Ochotný pan ridič Chloupek z Toptrans mi navíc pomohl s rozbalením a umístěním, takže pejsek se ihned mohl ubytovat - viz foto. Také v tom jsem postupoval dle vašich rad (vlezl jsem s pejskem do boudy, vystlal mu jí jeho oblíbenou dekou, dal mu tam jeho oblíbeného medvídka, večer jsem s pejskem poležel na podestě), takže mohu konstatovat svoji naprostou spokojenost s firmou Stolařství Brožina.

 

Děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů!

 

S pozdravem

 

A.Kollman, Březnice.

 

Psi bouda Nemecky ovcak

 

 


Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za bezvadně provedenou práci a příjemné jednání. Bouda je pěkně udělaná,v dohodnutém termínu a i doprava klapla. V případě zájmu Vás rozhodně doporučíme. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho takto spokojených zákazníků.

 

S pozdravem,

 

Jiroušovi a DRAK z Prahy

 

Psi bouda Drak

 


Dobrý den pane Brožina,

zdravíme Vás a děkujeme i za našeho pejska Rona za pohodovou boudičku. Nejprve ji vyzkoušeli malí sousedi a byli tak nadšení, že chtějí taky takový domeček. Náš pejsek je z útulku a tak si na nové věci zvyká pomalu, ale v boudičce se zabydluje. Přejeme Vám hodně spokojených pejsků a jejich páníčků :-)

 

Babulovi s Ronečkem

 

Psi bouda reference

 

 


Dobrý den,

děkujeme za krásnou boudu pro naši Nelinku. Dorazila k nám v pořádku a včas.

Jsme moc spokojeni a Nelinka také.

Ještě jednou díky.

 

Rodina F. a Nelinka

 

Psi bouda Nelinka

 


Vážená paní Brožinová,

ještě jednou Vám VELICE MOC DĚKUJEME ZA OCHOTU, RYCHLOST A SKVĚLÝ PŘÍSTUP! Boudu pro našeho Matěje nám doručili v sobotu dopoledne a je překrásná! Matěj si jí okamžitě oblíbil, bez problému v ní ihned začal spát a mooooc se mu líbí J))))

Jsme rádi, že jste nám vyšli vstříc ohledně tak rychlého dodání, moc si toho ceníme!

 

V příloze zasílám fotky Matěje a jeho novýho luxusního obýváku J))))

 

Mějte se moc hezky, přejeme hodně tak moc spokojených zákazníků jako jsme byli my a DĚKUJEME!

 

Čapkovi, Úhonice

 

 

Psi bouda Matej

 

 


Dobrý den,

moc Vás zdravím a chci Vám poděkovat za perfektně provedenou práci, bezproblémovou komunikaci a super jednání. Kéž by takových firem bylo víc. Přeji Vám hodně zakázek a hlavně super zákazníky.

 

Krásný den přeje rodina Š. a 2 štěňata labradorů.

 

Zuzana Š.

 


Dobrý den,

minulý týden jsme obdrželi první zásilku nových bud pro náš hotel. Jsme velmi spokojeni s jejich vzhledem i provedením, také složení bylo rychlé a bezproblémové. Nyní již slouží našim "zákazníkům" a líbí se i jejich pánečkům. Po zkušenostech z let minulých s kvalitou a jednáním jiných firem jste pro nás jasná 1.

Děkujeme a již Vás doporučujeme.

 

Iva a Martin J., Hotel pro zvířata Mastibe

 


Dobrý den,

bouda je krásná. Holky se v ní hned zabydlely, děkujeme za rychlou dodávku.

 

Přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků.

 

Alena M.

 


Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za psí boudu. My i náš labrador máme radost. Bouda je krásná. Všichni ostatní "pejskaři" nám závidí, že náš pes v boudě spí od prvního okamžiku. Mnoho psů našich známých nechce ve svých boudách spát. Ještě jednou děkujeme.


Markéta M., PrahaDobrý den,
děkuji moc, vše vyřízeno, boudu už nám přivezli. Rozbalíme ji až zítra, ale už teď vidím, že je krásná.
S přáním hezkého dne


Marie Š., Praha 9Dobrý den,
bouda dnes dorazila v pořádku - vypadá super. Uvidíme, jak se v ní zabydlí nájemník, zatím obchází okolo - na rozdíl od koček, které ji okamžitě prozkoumaly a velmi pravděpodobně se do ní na noc nastěhují...:)
Děkuji a krásné Vánoce


Pavel S., BenešovPane Brožino, chci Vám napsat, že jsme byli velmi spokojení s kvalitou vaší práce- bouda je opravdu pěkně udělaná, včas a i doprava klapla výborně. Rozhodně Vás doporučím, pokud na to dojde.
Děkuji, pěkný den,


Ladislava V., Rudná u PrahyDobrý den pánové Brožinovi,
dnes nám dorazila psí bouda, kterou jsme právě smontovali s manželem a chtěli jsme Vám moc poděkovat nejen za dodržení slíbeného termínu doručení, ale i za skvělou práci! Bouda je velice pěkně vyrobena, všechny Vámi předvrtané díry seděly, což je většinou kámen úrazu z našich předchozích zkušeností třeba s nábytkem, její smontování byla opravdu hračka a skvěle padla na "své" místo ve výběhu našeho obříka Byli jste jediní ze tří firem, které jsme oslovili, kteří byli schopní dodat boudu takto rychle, kteří splnili všechna naše přání a i cenově jste byli nejlepší!

Mnohokrát děkujeme a přejeme Vám mnoho takto spokojených zákazníků!!!


Hanka N., Červený KostelecDobrý den,
ještě jednou děkuji za "luxusní domov" pro našeho psa. Boudu si zabydlel okamžitě a pokud nemusí, v ošklivém počasí ani nevylézá :-)


Petra B.Vážený pane Brožino,
děkujeme za super boudu, dorazila v pořádku a je opravdu moc pěkná.

S pozdravem
,
,
Milan M., Dolní BřežanyDobrý den,
dnes, 22.11. 2010 mi byla doručena bouda. Už se těšíme, až ji o víkendu rozbalíme a předáme k užívání našemu čtyřnohému členu rodiny...
Spolupráce s Vámi nám byla potěšením a touto cestou Vám ještě jednou děkujeme. Pokud bude třeba, opět rádi využijeme Vašich služeb.
,
S přátelským pozdravem

Vladimír V.

 


Dobrý den pane Brožino,

musím Vám poděkovat za prvotřídní boudu pro psa, kterou jste naší brace udělal. Dokonce i děti trošku litovali, že pro ně je malá :) Jsem moc spokojená s Vaší prací, rychlostí, kvalitou i Vaším přístupem k nám jako zákazníkům, kteří pro svého miláčka vymýšleli spoustu maličkostí. Pro Vás jako soukromého živnostníka nebylo nic problém, díky za poctivou práci, která nás přesvědčila, že jsou ještě lidé, kteří dělají svou práci ne pro peníze, ale protože je to bavía svou profesi umí. Cena psí boudy je ve srovnání s jinými komerčními nabídkami zcela v pořádku. Určitě Vás budeme doporučovat ostatním psíčkařům. Ať se Vám ve Vaší další práci  hodně daří.

 

S pozdravem přeji hezký den

 

Jarmila U., Zlín

 


Dobrý den,

včera nám dorazila od vás bouda. Je nádherná, perfektní práce. Objednáme časem další.

 

Díky.

 

Lenka Š.

 


Dobrý den,


chtěla jsem Vám poděkovat za boudu, která nám byla dnes doručena, tentokrát již úspěšně...
Bouda je opravdu kvalitně udělána a myslím, že víc pro našeho budoucího pejska již nemůžu udělat.


Přeji hezký den
 
Zuzana B.


 

Dobrý den, bouda už stojí na svém místě, vše v pořádku. Moc hezká, kvalitní práce. Ještě jednou moc a moc děkuji, jste super.


Hezký zbytek dne,
 
Jaroslava M.
Psi bouda