Vytápění psí boudy s nízkou spotřebou

Doplňky psí boudy » Bezpečné vytápění psí boudy

Jedná se o bezpečné topení do psí boudy o výkonu 80W s termostatem pro regulaci teploty. Topení má také ochranný kryt proti nechtěnému dotyku psa s topnou plochou.

 

Topení do psí boudy z naší nabídky pomáhá psovi především při teplotách pod bodem mrazu.

 

Díky bezpečnostním ochranám nemůže dojít k požáru následkem přehřátí. Přívodní kabel má bezpečné napětí 12V.
Vytápění zvýší teplotu ve psí boudě bez přítomnosti psa v průměru o 6°C oproti venkovní teplotě. Pro správné fungování vytápění musí být vchod psí boudy překryt vchodovou clonou nebo jiným vhodným způsobem.

Od topného tělesa vede přívodní kabel s bezpecným napětím 12V, který má délku 6,5 metru. V topném tělese je instalována pojistka proti přehřátí. Na boku topného tělesa je potom instalován termostat pro regulaci teploty ve psí boudě. Topné těleso je umístěno v ochraném krytu, aby se pes nepopálil.

Pro vytápění je použito topné těleso, které má několik stupňů ochrany:
- přívodní kabel o délce 6,5 metru (1,5 metru kabel + 5 metru prodložovací kabel součástí balení) má bezpečné napětí 12V. Stále je ale nutné zabránit psovi v přístupu k přívodnímu kabelu a kabelu vedoucímu od trafa do zásuvky.
- ochrana proti přehřátí - těleso je vypnuto při přehřátí (více jak 80°C). Nemůže tak dojít k požáru způsobeného přehřátí tělesa. Topení je umístěno těsně pod střechou psí boudy a vyvedeno přes boční stěnu na kratší straně dále od vchodu ven ze psí boudy. Pokud potřebujete jinou dispozici umístění topného tělesa, neváhejte nás kontaktovat.
Topení lze objednat samostatně v našem eshopu Dogway.cz nebo přes email: info@psibouda.cz, popřípadě na telefonu 773279353
Pokud máte jakékoli dotazy k tomuto doplňku, neváhejte nás kontaktovat.
  • Topeni psi bouda
    Topeni psi bouda
  • Vytápění psí boudy
    Vytápění psí boudy
  • Topení do psí boudy
    Topení do psí boudy
Cena:3500.00CZK