Často kladené otázky - psí boudy

Otázka: Jak probíhá doručení psí boudy?

Odpověď: Přesný den doručení domlouváme cca týden předem. Psí boudy jsou, vzhledem ke své velikosti, doručovány nákladním autem se sklopnou hydraulickou plošinou. řidic má s sebou i paletový vozík, kterým boudu složí z auta .U převzetí tedy není nutno více lidí. Bouda je na paletě zabalená. Samotné rozbalení a umístění boudy na místo je možné provést až následující den, nebo až je k dispozici více rukou k přenesení.

Otázka: Má Vaše psí bouda odklápěcí střechu?

Odpověď: Ano, naše psí boudy mají již v základním provedení odjímatelnou střechu. Tato střecha je konstruovaná jako víko, které uzavírá psí boudu. Střechu je možné vyklopit do úhlu zhruba 45 stupňů nebo úplně odejmout.

Otázka: Psí bouda bude umístěna těsně u domu. Je možné udělat sklon střechy dopředu, aby mi nestékala voda na stěnu domu?

Odpověď: Ano, je to možné. V zásadě je možné udělat další jiné úpravy psí boudy, pokud je to technicky možné. Například je možné upravit přesahy střechy, velikost vchodu psí boudy, atd.

Otázka: Dodáváte psí boudu ve složeném stavu nebo v rozloženém stavu (jako skládačku)?

Odpověď: Naše psí boudy je možné dodat jak ve složeném stavu, kdy je psí bouda připravena ihned k použití, tak i v rozloženém stavu. Naši psí boudu je možné opakovaně rozmontovat a smotovat. K montáži je potřeba jen aku-šroubovák nebo aku-vrtačka. Standardně je psí bouda dodávána ve složeném stavu a připravená ihned k použití.

Otázka: Co znamená odjímatelná zateplená přepážka předsíňky?

Odpověď: Jedná se o přepážku, která odděluje ložnici psí boudy od předsíně. Naše psí boudy jsou vybaveny přepážkou, která je již v základním provedení zateplena 2 cm polystyrenem. Z obou stran je potom umístěna voděodolná OSB 3 deska. Tato přepážka je umístěna v drážkách a je tak možné ji kdykoliv ze psí boudy odejmout (např. v létě).

Otázka: Potřebuji psí boudu pro svého psa, ale nevím jak velká psí bouda je pro něj vhodná?

Odpověď: Pošlete nám informace o výšce Vašeho psa v kohoutku, popřípadě další informace jako plemeno psa, jeho obvod hrudníku a výšku v sedě. Tyto informace potom použijeme pro výpočet a správné stanovení velikosti psí boudy pro Vašeho psa. Informace můžete posílat na email info@psibouda.cz nebo zavolejte na čísla 773 279 353 nebo 728 899 443. Vždy Vám rádi poradíme.
 
Otázka: Potřebuji atypickou psí boudu. Můžete mi vyrobit psí boudu přesně podle mého návrhu?

Odpověď: Ano, můžeme Vám vyrobit psí boudu přesně podle Vašich požadavků.  Pošlete nám Váš návrh a mi Vám uděláme nezávaznou cenovou kalkulaci a poradíme s technickým provedením. Podívejte se do záložky  "Speciální psí boudy", kde najdete informace a několik obrázků atypických psích bud. Informace můžete posílat na email info@psibouda.cz nebo zavolejte na čísla 773 279 353 nebo 728 899 443. Vždy Vám rádi poradíme.